Kilka słów o naszej firmie...

grafikastart

 

Elektel – Gwarancją instalacji o najwyższej jakości...

Nasza firma działa na rynku od 2004 roku. Dla nas najważniejsza jest profesjonalna i kompetentna obsługa klienta, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Podążamy za nowinkami branżowymi, poszerzamy wiedzę a także zwiększamy nasze doświadczenie na zmieniającym się rynku. Naszą misją jest przede wszystkim zaspokojenie potrzeb klienta w sposób kompleksowy. Montaż instalacji elektrycznych to nie tylko jakość, estetyka, szybkość realizacji, ale przede wszystkim zmniejszenie kosztów oraz doradztwo w optymalnym wykorzystaniu budowanej infrastruktury. Dołączenie układów automatyki budynkowej to dodatkowa oszczędność energii elektrycznej i cieplnej nawet do kilkudziesięciu procent.

W zakresie instalacji niskoprądowych m.in. systemów alarmowych i monitoringu najwyższą jakość usług gwarantuje wpisanie na listę pracowników zabezpieczenia technicznego – nasza firma znajduje się w tym gronie specjalistów. Posiadamy również Koncesję wydaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą...

Paradox.pnglegrand.pngPanasonic.pngEverMax.pngTelmor.pngADI.pngPhilips.pngSatel.pngDSC.pngSamsung.pngABB.pnghager.pngArecont_Vision.pngHoneywell.pngPlatan.pngHikVision.pngParadox.pnglegrand.pngPanasonic.pngEverMax.pngTelmor.pngADI.pngPhilips.pngSatel.pngDSC.pngSamsung.pngABB.pnghager.pngArecont_Vision.pngHoneywell.pngPlatan.pngHikVision.png